Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżach!

Wspaniała atmosfera, uśmiechy na twarzach i mnóstwo radości - tak można podsumować tegoroczne obchody Dnia Kobiet, które odbyły się w naszym Gminnym Ośrodku Kultury. To był niezwykły dzień, pełen wyjątkowych chwil i emocji!

Na uroczystości nie zabrakło ważnych gości -  Wójta Jerzego Wasiluka, który złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Pan Wójt podkreślił także ogromną rolę, jaką kobiety pełnią w naszym społeczeństwie, co było pięknym akcentem tego wyjątkowego dnia. Przy jego boku obecny był również Dawid Andrejuk, pracownik Urzędu Gminy Czyże, który wraz z nim wręczał kwiaty wszystkim Paniom biorącym udział w spotkaniu.

Aby dodatkowo umilić nam ten dzień, swoje umiejętności zaprezentowały utalentowane uczennice zespołu Czyżowianki ze szkoły podstawowej w Czyżach, co było niezwykłą atrakcją dla wszystkich zgromadzonych.

Ale to nie koniec niespodzianek! Po części artystycznej mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z kosmetyczką, która przeprowadziła pokaz produktów, jakich używa na co dzień. To było nie tylko inspirujące, ale również bardzo pouczające spotkanie.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym dniu, który upłynął w pięknej, radosnej i rodzinnej atmosferze. Życzymy wszystkim Paniom zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń - nie tylko w Dniu Kobiet, ale przez cały rok!

Galeria zdjęć