www.ugczyze.pl  OFICJALNA STRONA INTERNETOWA                                                                         | Kontakty |
 

O gminie...

Start
Historia
Sołectwa

Rada Gminy
Przyroda
Gospodarka

CEIDG

Podmioty gospodarcze

INSTYTUCJE
Podatki i opłaty
Świetlice

Atrakcje turystyczne
Agroturystyka
Wielokulturowość

Zespoły Śpiewacze

Sport
Parafie
Służba zdrowia
Harcerze

Ochotnicza Straż Pożarna
Mapa gminy
Galeria zdjęć
Film promocyjny
Ciekawe strony
Pogoda w Czyżach

Ogłoszenia mieszkańców

Petycja

Rewiry łowieckie

Projekty UE

Jednostki gminy

Urząd Gminy
Szkoła PODSTAWOWA

Ośrodek Kultury
Biblioteka

GOPS

e-Administracja

BIP

Uchwały Rady Gminy Czyże
Protokoły z sesji
Zamówienia publiczne
Skrzynka Podawcza-ePUAP
Skrzynka Podawcza - CU
Dziennik Urzędowy
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

Poradniki


 

 

 

 

 

 

 

 

DEKLARACJA O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Zespół Szkół w Czyżach

17-207 Czyże 64,  tel. (85)6813514, (85)6813586,

http://zsczyze.edupage.org/W dniu 20 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Czyżach odbyła się inscenizacja bożonarodzeniowa. Na spotkanie przybyli Proboszcz Parafii Prawosławnej w Czyżach ks. Jerzy Kulik oraz Sekretarz Gminy Czyże Zenaida Gierasimiuk. Jasełka przygotowali nauczyciele religii ze Szkoły Podstawowej w Czyżach ks. Eliasz Suproniuk oraz Magdalena Zabrocka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


15 października 2019 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku odbyło się uroczyste wręczenie symbolicznych czeków na dotację do termomodernizacji budynków użyteczności publicznej. 

 

 


11 października 2019 r. w świetlicy wiejskiej w Czyżach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie dziękowali nauczycielom za trud włożony w ich edukację.

Dyrektor Mirosław Pietkiewicz tradycyjnie wręczył nagrody nauczycielom, którzy według niego najbardziej angażowali się w pracę na rzecz szkoły i uczniów.         Wójt Gminy i Przewodnicząca Rady Gminy również złożyli życzenia nauczycielom i na ręce Pana Dyrektora przekazali słodkie upominki i kwiaty.

 

 

Fotoreportaż


2 września 2019 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie szkolnego 2019/2020.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W celu zwiększenia bezpieczeństwa w budynku Szkoły Podstawowej w Czyżach przeprowadzono gruntowny remont głównych schodów wejściowych.

 

 


W dniu 25 lipca 2019 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego Wójt Gminy Czyże Jerzy Wasiluk i Skarbnik Gminy Maria Konach podpisali umowę na „Termomodernizację budynku Szkoły w Czyżach” w ramach RPOWP na lata 2014-2020.

 


Na budynku Szkoły Podstawowej w Czyżach zakończono instalowanie paneli fotowoltaicznych w ramach projektu .„Słoneczna Szkoła – instalacja odnawialnych źródeł energii w Gminie Czyże” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego działania 5.1 Działanie Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii.

 

 

 

 


25 czerwca 2019 r. Gmina Czyże podpisała umowę na dofinansowanie z Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych - „Aktywna tablica” . Kwota wsparcia 14 000 zł, wkład własny 3 500 zł. Zakupiony sprzęt zostanie przekazany Szkole Podstawowej w Czyżach.


19 czerwca 2019 r. na placu Szkoły Podstawowej w Czyżach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości udział wzięli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Na początku pożegnano ostatnią klasę III Gimnazjum oraz pierwszy rocznik klasy VIII Szkoły Podstawowej, następnie wręczono całe mnóstwo nagród i dyplomów uczniom za ich osiągnięcia uzyskane w ciągu całego minionego roku szkolnego.

  

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY i życzymy udanych

i bezpiecznych wakacji!!!

 

 

Fotoreportaż


Na budynku Szkoły Podstawowej w Czyżach trwa instalowanie paneli fotowoltaicznych w ramach projektu .Słoneczna Szkoła – instalacja odnawialnych źródeł energii w Gminie Czyże realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego działania 5.1 Działanie Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii. Koszt zadania 86 100 zł.

 


Wydarzenia archiwalne 2018

Wydarzenia archiwalne 2017

Wydarzenia archiwalne 2016

Wydarzenia archiwalne 2015

Wydarzenia archiwalne 2014

Wydarzenia archiwalne 2013

Wydarzenia archiwalne

 

 

 

© Copyright by Urząd Gminy Czyże