www.ugczyze.pl  OFICJALNA STRONA INTERNETOWA                                                                         | Kontakty |
 

O gminie...

Start
Historia
Sołectwa

Rada Gminy
Przyroda
Gospodarka

CEIDG

Podmioty gospodarcze

INSTYTUCJE
Podatki i opłaty
Świetlice

Atrakcje turystyczne
Agroturystyka
Wielokulturowość

Zespoły Śpiewacze

Sport
Parafie
Służba zdrowia
Harcerze

Ochotnicza Straż Pożarna
Mapa gminy
Galeria zdjęć
Film promocyjny
Ciekawe strony
Pogoda w Czyżach

Ogłoszenia mieszkańców

Petycja

Rewiry łowieckie

Projekty UE

Jednostki gminy

Urząd Gminy
Szkoła PODSTAWOWA

Ośrodek Kultury
Biblioteka

GOPS

e-Administracja

BIP

Uchwały Rady Gminy Czyże
Protokoły z sesji
Zamówienia publiczne
Skrzynka Podawcza-ePUAP
Skrzynka Podawcza - CU
Dziennik Urzędowy
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

Poradniki


 

 

 

 

 

 

 

 

DEKLARACJA O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Zespół Szkół w Czyżach

17-207 Czyże 64,  tel. (85)6813514, (85)6813586,

http://zsczyze.edupage.org/


 


Szkoła Podstawowa w Czyżach w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa uczniów została doposażona w 3 dodatkowe kamery do monitoringu.

 

 


W dniu 9 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej w Czyżach odbył się uroczysty apel poświęcony 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Następnie zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursów, których tematyka nawiązywała do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na zakończenia drużyna harcerska „Tropiciele” zaśpiewała kilka pieśni patriotycznych.

 

 

Fotoreportaż


W dniu 30  października 2018 roku uczniowie klasy VII i VIII ze Szkoły Podstawowej w Czyżach wzięli udział w akcji sprzątania grobów  na cmentarzu parafialnym w Czyżach. Wszyscy uczniowie pracowali z zaangażowaniem, usuwali liście z grobów i z terenu do nich przylegającego. Porządkowanie grobów przez młodzież to taki symboliczny gest pamięci o tych, którzy odeszli. Akcję zorganizował ks. Leszek Suproniuk.

 

 

 

 

 

 

 

 


12 października 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Czyżach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie w sposób humorystyczny przedstawili typy nauczycieli i uczniów, czym bardzo rozbawili wszystkich obecnych. Nie zabrakło tradycyjnych podziękowań nauczycielom za trud włożony w ich edukację. Dyrektor Mirosław Pietkiewicz wręczył nagrody nauczycielom, którzy według niego najbardziej angażowali się w pracę na rzecz szkoły i uczniów jak również Paniom, które w tym roku szkolnym zakończyły pracę pedagogiczną i przeszły na zasłużoną emeryturę. Wójt Gminy i Przewodnicząca Rady Gminy również składali życzenia nauczycielom i na ręce Pana Dyrektora i Pani Dyrektor przekazali drobne słodkie upominki.

 

 

Fotoreportaż


W związku z otrzymaniem dofinansowania na projekt pn. „Nowoczesna i innowacyjna Szkoła Podstawowa w Czyżach” w dniu 6 września 2018 r. odbyło się spotkanie rodziców z przedstawicielem firmy Correct Education sp. z o.o., która będzie realizować w/w projekt. Pani Olga Ziółkowska opowiadała o nowoczesnych technikach edukacji, których będą próbowali nauczyć naszych dzieci min. sprawne czytanie ze zrozumieniem, techniki pamięci. Wartość projektu 580 437,07 zł, dofinansowanie w wysokości 551 415,21 zł pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

 

 

 


W dniu 3 września 2018 r. na placu szkolnym dyrektor Mirosław Pietkiewicz po krótkim wstępie oficjalne otworzył rok szkolny 2018/2019.

 

 

 

 

 

 


Dbając o bezpieczeństwo dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Czyżach (odział 5 i 6 latków), Urząd Gminy Czyże postanowił o utworzeniu wyjścia ewakuacyjnego dla dzieci.

 


22 czerwca 2018 r. na placu Szkoły Podstawowej w Czyżach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W uroczystości udział wzięli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Jak każdego roku na początku pożegnano klasę III Gimnazjum, następnie wręczono całe mnóstwo nagród i dyplomów uczniom za ich osiągnięcia uzyskane w ciągu całego roku szkolnego 2017/2018.

 

Na zakończenie starsza grupa taneczna przygotowała pokaz swoich umiejętności. Grupę przygotowała instruktorka z Mobilnej Szkoły Tańca PAARO.

 

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY i życzymy udanych

i bezpiecznych wakacji!!!

 

 

Fotoreportaż


W dniu 18 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Czyżach odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Zagrożenia w gospodarstwie rolnym w oczach dziecka” zorganizowanego przez Okręgową Inspekcję Pracy w Białymstoku. Nagrody zostały wręczone przez pracownika OIP Białystok Pana Kazimierza Koper oraz przez Sekretarz Gminy Czyże Panią Zenaidę Gierasimiuk.

Fundatorem nagród był OIP Białystok oraz Wójt Gminy Czyże. Wszystkim laureatom gratulujemy. 

 

 

 

 

 

 

 


Rozpoczęła się budowa siłowni zewnętrznej „Fitnesspark Czyże” przy Szkole Podstawowej w Czyżach.

 

 

 


W dniu 21.03.2018 roku Biblioteka Publiczna w Czyżach zorganizowała wyjazd uczniów z kl. VII oraz kl. II G. ze Szkoły Podstawowej w Czyżach do Lewkowa Starego na „XII Otwarty Konkurs Lepienia w Glinie”. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury  w Narewce.

Celem konkursu jest rozwijanie twórczej aktywności dzieci i młodzieży oraz rozwijanie zdolności manualnych.

Tematem tegorocznego konkursu były ,,PTAKI”.

Uczestnicy konkursu chętnie robili swoje prace, za które zostali nagrodzeni.

W drodze powrotnej uczniowie odwiedzili  Galerię im. Tamary Sołoniewicz w Narewce, w której obejrzeli wystawę prac lokalnych artystów.

 

 

Fotoreportaż


W dniu 3 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Czyżach odbyła się inscenizacja bożonarodzeniowa. Na spotkanie przybyli Proboszcz Parafii Prawosławnej w Czyżach ks. Jerzy Kulik oraz Sekretarz Gminy Czyże Zenaida Gierasimiuk. Jasełka przygotowali nauczyciele religii ze Szkoły Podstawowej w Czyżach ks. Eliasz Suproniuk oraz Magdalena Zabrocka.

 

 

Fotoreportaż


Wydarzenia archiwalne 2017

Wydarzenia archiwalne 2016

Wydarzenia archiwalne 2015

Wydarzenia archiwalne 2014

Wydarzenia archiwalne 2013

Wydarzenia archiwalne

 

 

 

© Copyright by Urząd Gminy Czyże