www.ugczyze.pl  OFICJALNA STRONA INTERNETOWA                                                                         | Kontakty |
 

O gminie...

Start
Historia
Sołectwa

Rada Gminy
Przyroda
Gospodarka

CEIDG

Podmioty gospodarcze

INSTYTUCJE
Podatki i opłaty
Świetlice

Atrakcje turystyczne
Agroturystyka
Wielokulturowość

Zespoły Śpiewacze

Sport
Parafie
Służba zdrowia
Harcerze

Ochotnicza Straż Pożarna
Mapa gminy
Galeria zdjęć
Film promocyjny
Ciekawe strony
Pogoda w Czyżach

Ogłoszenia mieszkańców

Petycja

Rewiry łowieckie

Projekty UE

Jednostki gminy

Urząd Gminy
Szkoła PODSTAWOWA

Ośrodek Kultury
Biblioteka

GOPS

e-Administracja

BIP

Uchwały Rady Gminy Czyże
Protokoły z sesji
Zamówienia publiczne
Skrzynka Podawcza-ePUAP
Skrzynka Podawcza - CU
Dziennik Urzędowy
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

Poradniki


 

 

 

 

 

 

 

 

DEKLARACJA O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Zespół Szkół w Czyżach

17-207 Czyże 64,  tel. (85)6813514, (85)6813586,

http://zsczyze.internetdsl.pl/


 

W dniu 19 grudnia 2014 r. w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół w Czyżach odbyły się Mikołajki. Tego dnia dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały specjalny występ o zimie dla uczniów klas I-III oraz dla swoich rodziców. By oczekiwanie na Mikołaja im się nie dłużyło zostały przygotowane gry i zabawy dla najmłodszych. Następnie dzieci odwiedził długo wyczekiwany Mikołaj i wręczył wszystkim grzecznym dzieciom prezenty. Sponsorami spotkania byli Wójt Gminy Czyże oraz Spółdzielnia Uczniowska "Kramik".

 

 

Fotoreportaż


13 października 2014 r. w Świetlicy Wiejskiej w Czyżach odbyła się uroczystość z okazji dnia nauczyciela. Uczniowie w podzięce za trud włożony w ich edukację przez nauczycieli odegrali krótkie sceny min. „Gala rozdania Oskarów”, nie zabrakło również tradycyjnych podziękowań i wręczania kwiatów.

 Wójt Gminy Czyże również gratulował nauczycielom i na ręce Pana Dyrektora przekazał kosz ze słodyczami jak również wręczył mu podziękowania oraz nagrodę za pracę jaką wkłada w rozwój i bezpieczeństwo zarówno uczniów jak i szkoły.

Dyrektor Mirosław Pietkiewicz również wręczył nagrody dla nauczycieli, którzy według niego najbardziej angażowali się w pracę na rzecz szkoły.

 

 

Fotoreportaż


Zakończył się remont klatki schodowej w Zespole Szkół w Czyżach.

 

 

Fotoreportaż


W celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci z Zespołu Szkół w Czyżach zainstalowano barierki ochronne.

 

 

Fotoreportaż


1 września 2014 r. na placu szkolnym Zespołu Szkół w Czyżach odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015. W trakcie uroczystości Pani Bożena Dmitruk laureatka konkursu Agroliga 2014 wręczyła upominek dla szkoły, po czym wszyscy zebrani uczniowie, rodzice i nauczyciele rozeszli się do swoich klas.

 

 

Fotoreportaż


Rozpoczął się remont klatki schodowej w Zespole Szkół w Czyżach.

 

 

 


Zakończył sie remont sali lekcyjnej w Zespole Szkół w Czyżach

 


Zakończyła się przebudowa placu szkolnego- etap I.

 

 

Fotoreportaż


Utwardzenie placu pod pojemniki na śmieci przy Zespole Szkół w Czyżach.

 


Rozpoczęła się przebudowa placu szkolnego w Zespole Szkół w Czyżach - etap I.

 

 

 


Rozpoczął się remont sali lekcyjnej w Zespole Szkół w Czyżach.

 

 


27 czerwca 2014 r. na placu Zespołu Szkół w Czyżach odbyło się zakończenie roku szkolnego 2013/2014. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście w tym Wójt Gminy Czyże Jerzy Wasiluk. Tradycyjnie już w tym dniu pożegnano klasę III Gimnazjum, wręczono również mnóstwo nagród i dyplomów uczniom za ich osiągnięcia uzyskane w ciągu całego roku szkolnego 2013/2014.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!!!

 

 

Fotoreportaż


7 czerwca 2014 r. na placu szkolnym Zespołu Szkół w Czyżach odbył się „ III Piknik Rodziny” zorganizowany przez Zespół Szkół w Czyżach przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czyżach. W czasie trwania pikniku, jak co roku nie brakowało atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W trakcie pikniku jednostka OSP Czyże zaprezentowała swój nowy wóz bojowy.

 

 

Fotoreportaż


23 maja 2014 r. w Oddziale przedszkolnym w Czyżach odbyła się uroczystość dla mam z okazji zbliżającego się „Dnia matki”. W tym dniu dzieci przygotowały dla swych mam piękne przedstawienie oraz wierszyki specjalnie tylko dla Nich. Na zakończenie na wszystkich czekał słodki poczęstunek, który ufundował Dyrektor Zespołu Szkół w Czyżach oraz Spółdzielnia Uczniowska.

Inicjatorkami spotkania i głównymi organizatorkami była Pani Barbara Jurczuk oraz Pani Mariola Podsiadlik nauczycielki z Zespołu Szkół w Czyżach.

 

 

Fotoreportaż


10 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół w Czyżach odbyły się warsztaty z Questingu zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce. Trener questingu Krzysztof Szustka opowiedział na wstępie o idei Questingu i sposobie na stworzenie własnego Questu. Uczniowie klasy II gimnazjum i jednocześnie harcerze z 38 Wielopoziomowej Artystycznej Drużyny Harcerskiej „Leśni” wraz z pozostałymi uczestnikami utworzyli własny Quest o architekturze wsi Czyże. Niedługo ten quest zostanie udostępniony i każdy będzie mógł sprawdzić, na czym ta gra polega. Nagrodą w Wyprawie jest znalezienie ukrytego Skarbu , do którego prowadzić będą różne wskazówki i zagadki, które uczestnik Wyprawy musi po drodze odgadnąć.

 

 

Fotoreportaż


W dniu 27 lutego 2014 roku w Zespole Szkół w Czyżach odbyły się eliminacje gminne konkursu recytatorskiego ,,OJCZYSTE SŁOWO’’ .W eliminacjach wzięło udział 30 uczniów z klas I – VI. Uczestnicy oceniani byli w dwóch kategoriach:

- uczniowie klas I –III szkoły podstawowej

- uczniowie klas IV – IV szkoły podstawowej.

 

Laureatami kategorii klas I- III zostali:

I  miejsce – Kinga Gierasimiuk

II miejsce – Ochrymiuk Julia

III miejsce - Nikołaju Aleksander

wyróżnienia : Bołtromiuk Patrycja

                   Maksymiuk Aleksandra

                   Pupek Magdalena

 

Laureatami kategorii klas IV – VI zostali:

I miejsce – Białowieżec Martyna

II miejsce - Karczewska Izabela

III miejsce – Woroniecka Małgorzata

wyróżnienia : Kalinowska Monika

                   Kindziuk Damian

                   Sielwiesiuk Natalia

 

Do konkursu recytatorskiego uczniów przygotowywały nauczycielki z Zespołu Szkół w Czyżach Pani Androsiuk Walentyna i Pani Łojewska Anna. Wszyscy uczestnicy konkursu ,,Ojczyste Słowo” zostali nagrodzeni a sponsorem nagród był Gminny Ośrodek Kultury w Czyżach.

 

 


Zakupiono nową szafę do Zespołu Szkół w Czyżach

 


W dniu 25 stycznia 2014 r. w Zespole Szkół w Czyżach odbyła się choinka dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do tejże szkoły. Dzieci z oddziału przedszkolnego pod okiem Pani Barbary Jurczuk przygotowały przedstawienie o zimie, starsze dzieci recytowały i śpiewały piosenki. Po poczęstunku przygotowanym przez szkolę oraz rodziców były tańce a na zakończenie odwiedził ich Mikołaj z workami pełnymi prezentów.

 

 

 


W ramach projektu POKL „Indywidualizacja nauczania w klasach I-III Szkoły Podstawowej w Czyżach” zakupiono telewizor, laptop oraz 3 magnetofony.

 

 

 


Do oddziału przedszkolnego zakupiono ze środków Gminy Czyże i Zespołu Szkół w Czyżach telewizor, który znacznie poprawi komfort nauki najmłodszych dzieci.

 

 

 

 

 


Wydarzenia archiwalne 2013

Wydarzenia archiwalne

 

 

 

© Copyright by Urząd Gminy Czyże