www.ugczyze.pl  OFICJALNA STRONA INTERNETOWA                                                                         | Kontakty | Ogłoszenia i komunikaty |
 

O gminie...

Start
Historia
Sołectwa

Rada Gminy
Przyroda
Gospodarka

CEIDG

Podmioty gospodarcze

INSTYTUCJE
Podatki i opłaty
Świetlice

Atrakcje turystyczne
Agroturystyka
Wielokulturowość

Zespoły Śpiewacze

Sport
Parafie
Służba zdrowia
Harcerze

Ochotnicza Straż Pożarna
Mapa gminy
Galeria zdjęć
Film promocyjny
Ciekawe strony
Pogoda w Czyżach

Ogłoszenia mieszkańców

Petycja

Rewiry łowieckie

Projekty UE

Jednostki gminy

Urząd Gminy
Szkoła PODSTAWOWA

Ośrodek Kultury
Biblioteka

GOPS

e-Administracja

BIP

Uchwały Rady Gminy Czyże
Protokoły z sesji
Zamówienia publiczne
Skrzynka Podawcza-ePUAP
Skrzynka Podawcza - CU
Dziennik Urzędowy
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

Poradniki


 

 

 

 

 

DEKLARACJA O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

20 lutego 2019 r. o godz. 1000 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Sapowo z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny została Pani Angelika Kuprianowicz a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Jakimiuk Barbara

  2. Grygoruk Bazyl

 

 


13 lutego 2019 r. o godz. 1730 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Lady z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny został Pan Piotr Zabrocki a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Kondraciuk Jerzy

  2. Korzunowicz Helena

  3. Korzunowicz Paulina

  4. Wiśniewska Maria

  5. Zabrocka Maria

 


11 lutego 2019 r. o godz. 1000 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Rakowicze z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny został Pani Iwona Ignatiuk a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Romaniuk Jan

  2. Pietruczuk Anatol

  3. Prokopiuk Mikołaj

 

 


8 lutego 2019 r. o godz. 1000 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Podrzeczany z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny został Pan Bazyli Jakimiuk a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Niestieruk Grzegorz

  2. Kondratiuk Jerzy

  3. Leończuk Grzegorz

  4. Iwaniuk Iwona

 

 

 


6 lutego 2019 r. o godz. 1700 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Zbucz z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Nowo wybranym sołtysem został Pan Jarosław Kiczkajło a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Irena Romaniuk

  2. Anatol Sapieżyński

  3. Konstanty Wawreszuk

 

 

 

 

 


6 lutego 2019 r. o godz. 1500 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Leniewo z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Nowo wybranym sołtysem został Pan Zbigniew Bazyluk a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Marciniak Przemysław

  2. Łapiński Jan

  3. Bazyluk Katarzyna

  4. Jakoniuk Jan

 

 

 


5 lutego 2019 r. o godz. 1700 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Klejniki II z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny została Pani Agnieszka Grygoruk a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Trofimiuk Bogusława

  2. Fiedoruk Bożena

  3. Owłasiuk Mikołaj

 

 

 


1 lutego 2019 r. o godz. 1100 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Kamień z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny został Pan Aleksander Gawryluk a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Kluczyk Tomasz

  2. Kluczyk Barbara

  3. Siegień Piotr

  4. Gawryluk Mikołaj


30 stycznia 2019 r. o godz. 1800 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Kuraszewo z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Nowo wybranym sołtysem została Pani Katarzyna Filimoniuk a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Siemieniuk Jakub

  2. Pietruczuk Jerzy

  3. Dmitruk Jerzy

  4. Janczuk Karolina

  5. Gierasimiuk Sławomir

  6. Filimoniuk Mariusz

  7. Dmitruk Mirosław

  8. Gaładyk Beata

 

 

 

 


29 stycznia 2019 r. o godz. 1100 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Szostakowo z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny została Pani Eugenia Jaroszuk a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Romaniuk Leon

  2. Romaniuk Krystyna

  3. Szyło Włodzimierz

  4. Plis Walentyna

  5. Jaroszuk Leon

 

 

 


28 stycznia 2019 r. o godz. 1700 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Czyże z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Nowo wybranym sołtysem został Pan Jarosław Bilkiewicz a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Mazanowski Janusz

  2. Białowieżec Janusz

  3. Ochrymiuk Jan

  4. Tychoniuk Andrzej

  5. Frankowski Mirosław

  6. Iwaniuk Eugeniusz

 

 


26 stycznia 2019 r. o godz. 1700 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Morze z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny został Pan Chilimoniuk Jan s. Mikołaja i Anastazji a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Chilimoniuk Jan s. Grzegorza

  2. Chilimoniuj Jan s. Mikołaja

  3. Hłasko Marcin

  4. Surel Jan

 

 

 

 


25 stycznia 2019 r. o godz. 1000 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Łuszcze z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny została Pani Barbara Konach a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Wasiluk Bazyl

  2. Golonko Mikołaj

  3. Jancewicz Antoni

  4. Konach Mikołaj

 

 

 

 


24 stycznia 2019 r. o godz. 14.00 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Kojły z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.
2. Wybór przewodniczącego obrad.
3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.
4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.
5. Wybór komisji skrutacyjnej.
6. Wybór sołtysa.
7. Wybór rady sołeckiej.
8. Wolne wnioski i zapytania.
9. Zakończenie obrad.

Sołtysem po raz kolejny została wybrana Pani Irena Frankowska a członkami rady sołeckiej zostali:
   1. Artemiuk Leon
   2. Romaniuk Mikołaj
   3. Topolewska-Tomaszuk Alina
   4. Wawrzeniuk Jan
   5. Kondratiuk Mikiłaj

 

 

 


23 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Wólka z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.
2. Wybór przewodniczącego obrad.
3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.
4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.
5. Wybór komisji skrutacyjnej.
6. Wybór sołtysa.
7. Wybór rady sołeckiej.
8. Wolne wnioski i zapytania.
9. Zakończenie obrad.

Sołtysem po raz kolejny został wybrany Pan Mirosław Zabrocki a członkami rady sołeckiej zostali:
   1. Prokopiuk Mikołaj
   2. Aleksiejuk Paweł
   3. Miczejko Cezary
   4. Filipiuk Aleksander

 

 

 


22 stycznia 2019 r. o godz. 1700 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Klejniki I z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny została Pani Anna Sajewska a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Iliaszuk Anatol

  2. Bazyluk Dariusz

  3. Paszkowski Janusz

  4. Trofimiuk Adam

  5. Korniluk Andrzej

  6. Kuprianowicz Maria

 

 

 

 


21 stycznia 2019 r. o godz. 1500 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Hukowicze z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny została Pani Anna Romaniuk a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Nikołajuk Halina

  2. Iwaniuk Grzegorz

  3. Stepaniuk Grzegorz

 

 

 

 


18 stycznia 2019 r. o godz. 1700 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Osówka z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie zebrania i przyjęcie porządku dziennego.

2. Wybór przewodniczącego obrad.

3. Złożenie sprawozdań z działalności rady sołeckiej i sołtysa.

4. Informacja o aktualnej sytuacji społeczno — gospodarczej Gminy.

5. Wybór komisji skrutacyjnej.

6. Wybór sołtysa.

7. Wybór rady sołeckiej.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zakończenie obrad.

 

Sołtysem po raz kolejny została Pani Jolanta Jakoniuk a członkami rady sołeckiej zostali:

  1. Antoni Niewiński

  2. Piotr Golonko

  3. Edyta Jakoniuk

  4. Ewa Jakoniuk

  5. Jerzy Jakoniuk

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright by Urząd Gminy Czyże