www.ugczyze.pl  OFICJALNA STRONA INTERNETOWA                                                                         | Kontakty | Ogłoszenia i komunikaty |
 

O gminie...

Start
Historia
Sołectwa

Rada Gminy
Przyroda
Gospodarka

CEIDG

Podmioty gospodarcze

INSTYTUCJE
Podatki i opłaty
Świetlice

Atrakcje turystyczne
Agroturystyka
Wielokulturowość

Zespoły Śpiewacze

Sport
Parafie
Służba zdrowia
Harcerze

Ochotnicza Straż Pożarna
Mapa gminy
Galeria zdjęć
Film promocyjny
Ciekawe strony
Pogoda w Czyżach

Ogłoszenia mieszkańców

Petycja

Rewiry łowieckie

Projekty UE

Jednostki gminy

Urząd Gminy
Szkoła PODSTAWOWA

Ośrodek Kultury
Biblioteka

GOPS

e-Administracja

BIP

Uchwały Rady Gminy Czyże
Protokoły z sesji
Zamówienia publiczne
Skrzynka Podawcza-ePUAP
Skrzynka Podawcza - CU
Dziennik Urzędowy
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

Poradniki


 

 

 

 

 

DEKLARACJA O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

W dniu 28 lutego 2018 r. o godz. 1100 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Rakowicze. Na spotkaniu omawiana była bieżąca sytuacja Gminy Czyże oraz sprawy sołectwa.

 

 


W dniu 23 lutego 2018 r. o godz. 1700 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Morze. Na spotkaniu omawiana była bieżąca sytuacja Gminy Czyże oraz sprawy sołectwa.

 

 


W dniu 22 lutego 2018 r. o godz. 1700 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Klejniki i Sapowo. Na spotkaniu omawiana była bieżąca sytuacja Gminy Czyże oraz sprawy sołectwa.

 


W dniu 21 lutego 2018 r. o godz. 1000 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa  Łuszcze. Na spotkaniu omawiana była bieżąca sytuacja Gminy Czyże oraz sprawy sołectwa.

 


W dniu 19 lutego 2018 r. o godz. 17.00 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa  Zbucz. Na spotkaniu omawiana była bieżąca sytuacja Gminy Czyże oraz sprawy sołectwa.

 

 


W dniu 16 lutego 2018 r. o godz. 13.00 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa  Kojły. Na spotkaniu omawiana była bieżąca sytuacja Gminy Czyże oraz sprawy sołectwa.

 

 


W dniu 15 lutego 2018 r. o godz. 1430 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa  Hukowicze. Na spotkaniu omawiana była bieżąca sytuacja Gminy Czyże oraz sprawy sołectwa.

 

 


W dniu 14 lutego 2018 r. o godz. 1000 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa  Wólka. Na spotkaniu omawiana była bieżąca sytuacja Gminy Czyże oraz sprawy sołectwa.

 

 

 


W dniu 13 lutego 2018 r. o godz. 1000 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa  Leniewo. Na spotkaniu omawiana była bieżąca sytuacja Gminy Czyże oraz sprawy sołectwa.

 

 


W dniu 12 lutego 2018 r. o godz. 1800 odbyło się zebranie wiejskie sołectwa   Kuraszewo. Na spotkaniu omawiana była bieżąca sytuacja Gminy Czyże oraz sprawy sołectwa.